Groen licht voor eerste Nederlandse koffie- en theebeurs

De eerste editie van de koffie- en theebeurs Beleef Koffie en Thee 2010 gaat door. Organisator Jeroen Verhaeg vindt het vreemd dat, ondanks de groeiende populariteit van koffie en thee, in Nederland een vakbeurs ontbrak.

Hoewel de komst van de beurs al eerder gemeld is, heeft de organisatie nu pas het groene licht afgegeven voor de definitieve doorgang van de beurs. Jeroen Verhaeg laat weten: 'Inmiddels is er genoeg draagvlak binnen de koffie- en theebranche om te kunnen spreken van een beurs. Dat dit een mooie opsteker is voor de koffie- en theebeleving in Nederland spreekt voor zich.'

Koffielezing
Naast de informatie van exposanten vinden er op de beursvloer workshops, hands-on clinics, demonstraties en lezingen plaats. Naast vakgenoten zijn ook consumenten welkom op de beurs.

Cappuccino
Moniek Smit van Barista Company zal samen met haar collega-trainers een aantal hands-on clinics verzorgen tijdens de beurs. Deze clinics zijn bedoeld voor horecaondernemers en werknemers. Iedere clinic behandelt een “hot coffee- of tea-item” op een laagdrempelige manier. Eén van de clinics gaat bijvoorbeeld over cappuccino en behandelt alle do’s en dont’s van het bereiden tot serveren van deze hardloper. Een andere clinic gaat over Latte Art.

Beleef Koffie en Thee 2010 vindt plaats op zaterdag 15, zondag 16 en maandag 17 mei in de Jaarbeurs in Utrecht. De organisatie van de beurs is in handen van Mijn Broer & Ik.

Bron: Misset.

Terug naar het nieuwsoverzicht